0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Ogród Codzienny w Ogrodach Ulricha

Ogród Codzienny jest zlokalizowany na terenie zewnętrznym Wola Parku, koło fontanny i Willi Urlicha. To miejsce, które powstało abyśmy wszyscy mogli odpocząć od miejskiego zgiełku, ale także dowiedzieć się i doświadczyć tego, co znaczy samowystarczalna produkcja żywności, czym są zdrowe nawyki żywieniowe, miejska uprawa warzyw i owoców oraz życie w zgodzie z ideą zero-waste.

Obecnie w Ogrodzie Codziennym prowadzone są cykliczne warsztaty, które pozwalają uczestnikom zdobyć wiedzę na temat prowadzenia ogrodu warzywnego, a w przyszłości chcemy rozwijać to miejsce jeszcze bardziej. Planujemy wybudować tu parterowy pawilon z wielofunkcyjną przestrzenią warsztatową, ustawić małą szklarnię, powiększyć przestrzeń ogrodu społecznego i dosadzić zieleń. Dlatego też, chcemy poznać Wasze potrzeby, aby móc dopasować naszą ofertę do użytkowników.

W tej ankiecie jest 28 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.